O firmie

Jako marka CAR-GLASS tworzymy historię rynku wymiany szyb samochodowych w Trójmieście nieprzerwanie od trzydziestu lat w tym już od dekady w niezmienionym składzie. Wielu klientów w tym autoryzowane serwisy współpracują z nami od lat 90-tych gdy znajdowaliśmy się na terenie technikum samochodowego na ulicy Elbląskiej 54/64 skąd los na początku milenium rzucił nas w okolice gdańskiego Brzeźna
na ulice Uczniowską 36 gdzie mieliśmy przyjemność raczyć Państwa naszymi usługami przez kolejne kilkanaście lat do wiosny 2018 roku. Od tamtego momentu, aż po chwilę obecną znajdujemy się w zagłębiu motoryzacyjnym na ulicy Gdańskiej 21 w skład którego wchodzą warsztaty specjalizujące się w naprawie podwozi, klimatyzacji, ogumienia czy naprawami blacharsko-lakierniczymi co w połączeniu z naszą specjalizacją czyni je w pełni kompleksowym dla Państwa samochodu.

Jesteśmy małą firmą bazującą na rodzinnej atmosferze co w połączeniu z pozytywnym nastawieniem do klienta pozwala nam w jak najlepszym stopniu ułatwić Państwu przebrnięcie przez tą często stresującą sytuację jaką jest pęknięta bądź wybita szyba samochodowa. Wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom staramy się uelastycznić nasze usługi oferując dojazd do klienta bądź odbiór samochodu na montaż i odstawienie na umówione miejsce. W związku z długoletnią współpracą w programie Pilkington Team Partner mamy do Państwa dyspozycji bazę tysięcy markowych szyb w atrakcyjnych cenach i dostępności niemal od ręki montowanych przy użyciu najwyższej jakości klei, podkładów i uszczelek.

Przewiń do góry